rus
Все разделы
Яготин
Гречка
Гречка - фото 1 Гречка - фото 2 Гречка - фото 3
Обновлено: 22 октября 2020, 20:13

Гречка

2.50 грн/килограмм
Млин Наталья
руководитель
на Флагма с 21 марта 2020

Описание

Гречка - найважливіша круп'яна культура. Гречана крупа відрізняється високими поживними властивостями і хорошими смаковими якостями, легкої засвоюваністю, і ис-користується як дієтичний продукт. Для неї характерний високий вміст перетравних білків, вуглеводів і зольних речовин, значна частина яких припадає на частку Р, Са, Fe (також вона багата Mn, Cu, Mg, Co і іншими мікроелементами). Білки гречки, перебуваючи-щие головним чином з глобуліну і глютенина, більш повноцінні, ніж білки злаків, і за поживністю і засвоюваності не поступаються білкам зернових бобових.

Середній хімічний склад не обвалюються плодів гречки становить: вода - 12-13%, білків - 10% (до 16%), жиру - 1,8-2,7%, безазотистих екстрактивних речовин (вуглеводи) - 60-62%, клітковини - 13%, золи - 2,1%. У крупі белка≈9%, також в ній містяться лимонна, яблучна, щавлева, ліноленова та інші кислоти. У ядриця гречки багато вітамінів: В1 (тіамін), В2 (рибофлавін) і Р (рутин), Вс (фолієва кислота), В6 і інші; багато амінокислот (лізину, треоніну, аргініну) - більше, ніж в озимої пшениці в 1,5-2 рази, а за кількістю аргініну, гречана крупа перевершує рис.

Завдяки вітаміну "Е" гречана крупа довго зберігається, не втрачаючи харчових досто-інств. За змістом жирів гречана крупа перевершує всі інші крупи, крім пшона. Гречана мука підходить для випічки млинців, коржів, деяких сортів печива, для хлі-бопеченья не придатна.

Відходи круп'яного виробництва (висівки, щупле зерно, борошняний пил) використовують в якості концентрованого корму для тварин і птахів. Лушпиння використовується як паливо, підстилка худобі, рідше як корм. Солома гречки по кормовим якостям наближається до соломи кормових злакових трав (в 100кг соломи міститься - 1800г білка і 30 корм. ед.), однак, надлишок в раціоні тварин соломи гречки викликає різні захворювання (випадання шерсті у овець, почервоніння і свербіж шкіри у свиней і ВРХ). Золу соломи і лушпиння, що містить до 35-40% оксиду калію, використовують для отримання поташу.

Гречка - цінний медонос. При сприятливих умовах збір меду з її посівів може досягати - 70-90кг / га. Гречаний мед має високі цілющі властивості. З огляду на те, що вона запилюється перехресно, необхідно під час запилення вивозити на масиви гречки бджіл, з розрахунком 3-4 вулика / га. Таким чином, з 1 га можна получіть≈150кг меду.

Велика роль гречки в агротехнічному відношенні. Вона швидко відростає, добре затінює грунт, пригнічує бур'янисту рослинність, завдяки чому служить хорошим предше-ственник для багатьох культур.

Гречка має короткий вегетаційний період, тому її використовують в поукос-них і пожнивних посівах, а також для пересіву загиблих озимих і ранніх ярових культур.

Родина гречки - Східна Азія. Вважають, що культурна гречка сталася від дикого родича - гречки татарської (fagopirum tataricum). В Європі гречку почали здійняла-вать в 15в, а в Росії вона з'явилася в 14в. Основні площі зосереджені в Європі і з-ють - 2,4млн. га, а в світі - 3,9млн. га. У РФ гречка культивується повсюдно, майже у всіх кліматичних зонах. У південних і південно-східних областях гречку майже не висівають: тут вона страждає від посухи і суховіїв. За врожайності поступається всім зерновим, середня врожайність ≈8,2ц / га, однак, потенційна врожайність - 25-30ц / га і більше.

До агротехнічних причин отримання низьких врожаїв відносять: посів гречки по поганим і засміченим попередникам, нерідко по весновспашке, недостатню боротьбу з бур'янами до посіву, недостатнє мінеральне живлення, несвоєчасне посів, поганий догляд за рослинами, недолік запилювачів, великі втрати зерна при збиранні.

Номер объявления: 10617516   |  просмотров: 13  
на Флагма с 21 марта 2020

Похожие объявления

1 грн/т
Татьяна 2011, ФХ, UA, 113 км +7 объявлений
Господарство реалізує гречку урожай 2016 року якість ГОСТ власна погрузка 50 т.
2
Гречка с мясом курицы и овощами в вакууме (су-вид) Smacom
Цена по запросу
Пирятинский деликатес, ООО, UA, 101 км +39 объявлений
ТМ SmaCom предлагает новые продукты, приготовленные по технологии sous-vide (су-вид), при котором продукт помещается в пакет из пищевого пластика...
Говядина с гречкой и овощным соусом в реторт-пакете ТМSmaCom
Цена по запросу
Пирятинский деликатес, ООО, UA, 101 км +39 объявлений
Компания "Пирятинский деликатес" выпустила новые инновационные продукты в реторт-пакетах. Продукция специально была разработана для украинской...
Показать еще
Свяжитесь с компанией
Млин Наталья
руководитель
По телефонам
Скажите, что нашли объявление на Флагма
Правила безопасности: Не соглашайтесь на предоплату, если не уверены в надежности компании.
Написать сообщение
Выбрать раздел
×
Вход в личный кабинет